Haven Salon
Haven Salon

ModréCertifikované kurzy

môže absolvovať každý, koho to k tejto profesii ťahá alebo kto sa potrebuje v tejto oblasti zlepšovať.

V ponuke máme individuálne kurzy ako aj skupinové, najviac však 3-4 študentov v skupine, min však 3, aby sme mali dostatok priestoru venovať sa každému dôkladne. Masterclass – školenie 2 techník naraz (musí byť min 4-dňové) je taktiež možnosť absolvovať po individuálnej dohode na havenacademysk@gmail.com.

A) SKUPINOVÉ KURZY (Max 4-5 študentov, min 3 študenti, 2 /4-dňový kurz)

 • 2-dňový kurz 1 technika = 1500 EUR
 • 4-dňový kurz 2 techniky = 3000 EUR

Prvý deň sa venujeme dovysvetľovaniu teoretického bloku, práci na latexe a demo ukážke školiteľky. Extrémne dôležité je trénovanie správnej techniky tetovania, uhlov, pohybov, smerov tetovania a pod. Preto tomu venujeme najviac času. Druhý deň pracujú študentky na svojich modelkách, ktoré si musia zabezpečiť samy. Na skupinové kurzy modelky nezabezpečujeme, ale určite pomáhame hľadať.

B) INDIVIDUÁLNE KURZY:

 • Monitoring (4 hodiny) = 600 EUR

Monitoring je špecifický formát školenia, pri ktorom si študent donesie svoju modelku a pod vedením školiteľky pracuje. Školiteľ v tomto prípade do práce nezasahuje, iba napráva techniku. Monitoring je určený iba našim študentom danej techniky.

 • 1-dňový kurz LEN PRE POKROČILÝCH artistov = 1200 EUR 

Jeden deň školenia odporúčame absolvovať pre skúsených artistov, ktorí chcú získať nové zručnosti. Ide o školenie jednej techniky. Majú zvládnuté všetky teoretické vedomosti, avšak stále sa im nedarí docieliť 100% zahojené výsledky. Počas jedného dňa sa venujeme iba práci na latexe a jednej modelke, na ktorej pracuje školiteľka a študentka spoločne. Záleží však od dohody, je možné latex vynechať a venovať sa iba praxi na modelkách. Modelku zabezpečujeme my

 • 2-dňový kurz 1 technika = 2400 EUR 

Dvojdňový kurz má presnú schému – je to individuálny kurz, na ktorom sa venujeme latexu, “vyšperkovaniu” správnej techniky práce so strojom, spoločnej práci na modelke a samostatnej práci študentky na modelke. Je určené pre artistov, ktorí cítia, že stále nemajú dostatočné vedomosti, majú zlozvyky a potrebujú napraviť kompletne techniku práce alebo pre nováčikov, ktorí sa potrebujú naučiť úplne novú techniku od základu. Modelku zabezpečujeme my.

 • 4-dňový kurz 2 techniky = 4400 EUR 

4-dňový kurz má taktiež presnú schému – je to individuálny kurz 2 techník, na ktorom sa venujeme latexu, “vyšperkovaniu” správnej techniky práce so strojom, spoločnej práci na modelke a samostatnej práci študentky na modelke. Je určené pre artistov, ktorí cítia, že stále nemajú dostatočné vedomosti, majú zlozvyky a potrebujú napraviť kompletne techniku práce alebo pre nováčikov, ktorí sa potrebujú naučiť úplne novú techniku od základu. Modelku zabezpečujeme my.

stiahni: PRIHLÁŠKA NA KURZY

Pred kurzom získavajú naše študentky (okrem MONITORINGU a 1 DŇOVÉHO ŠKOLENIA) workbook a edukačné videá, aby sa vedeli dopredu pripraviť a mohli sa viac venovať praktickým zručnostiam.

IMG 2734

Na možnosti termínov školenia sa môžete informovať mailom na havenacademysk@gmail.com

Čo je súčasťou kurzu?

Ku kurzu dostávajú študentky prístup ku edukačným videám (teórii) a workbook – ktoré si musia preštudovať pred kurzom! Demo ukážku celého procesu tetovania, aby sa k nemu vedeli kedykoľvek vrátiť. Po kurze získavajú študentky podporu od školiteľky a certifikát o účasti na kurze. 

Študenti dostávajú zoznam produktov a web stránok, kde si môžu produkty nakúpiť. Ako darček od nás dostávajú darčekový poukaz na nákup produktov v Celtic Supply s 10% zľavou na prvý nákup. Študenti od nás dostvávajú malé balíčky produktov ako darček podľa rozsahu kurzu od 200 – 400 EUR.

V ponuke máme aj pracovné SETY, ktoré však nie sú zahrnuté v cene kurzu:

 1. BASIC (dôležité pomôcky v hodnote 500 EUR)
 2. ADVANCED (stroj dôležité pomôcky v hodnote 1200 EUR)
 3.  PROFI (stroj, dôležité pomôcky, pigmenty v hodnote 1800 EUR)

Na kurz je potrebné doniesť si iba:

 • stroj a zdroj (ak nemáte, na kurze Vám bude poskytnutý, avšak s podpisom zmluvy hmotnej zodpovednosti)
 • ak má študent stroj, do ktorého nepasujú univerzálne ihly (kwadron,..), je potrebné, aby si doniesol ihly: 2ks 35/1RLLT, 2ks 30/1RLLT, 2ks 25/3RLLT, 2ks 35/1RLMT
 • modelku na samostatnú prácu (pri INDIVIDUÁLNOM kurze modelku zabezpečujeme my, NA SKUPINOVÝ kurz je potrebné si modelku zabezpečiť!
 • obľúbené pomôcky na prácu (vymeriavacie pomôcky, obľúbené ceruzky, fixy, pigmenty,..)

Školiteľ zabezpečuje:

 • občerstvenie
 • lehátka, jednorázový materiál, latexy, písacie pomôcky
 • všetko potrebné na prácu a školenie (od jednorázového materiálu po stroje, ak študent nemá vlastné pomôcky)

Platba

Za kurz je potrebné uhradiť zálohu pre potvrdenie a rezerváciu termínu a to vo výške 300 EUR. Záloha je nevratná v prípade, že študentovi boli odoslané študijné materiály, aj v prípade, že sa študent nezúčastní ani náhradného termínu školenia z AKÉHOKOĽVEK dôvodu.

Termíny školenia

 

Termíny na INDIVIDUÁLNE kurzy si môžete dohodnúť mailom na havenacademysk@gmail.com

Termíny na SKUPINOVÉ kurzy do septembra 2024:

30.-31.7. HAIRSTROKES

9.8. KURZ ZÁKRESU CHĹPKOV HAIRSTROKES

12.-13.8. PÚDROVÉ OBOČIE 

3.-4.9. EYELINER

10.-11.9. CLASSYLIPS

17.-18.9. HAIRSTROKES

5.-6.10. PÚDROVÉ OBOČIE

12.-13.11. HAIRSTROKES


Termíny na INDIVIDUÁLNE kurzy 2024:

16.-17.8.

23.-24.8.

14.-15.9.

Rezervácie na SKUPINOVÉ kurzy si môžete dohodnúť mailom na havenacademysk@gmail.com

Do predmetu emailovej správy, PROSÍME, napíšte dátum kurzu, o ktorý máte záujem, v prípade vážneho záujmu pošlite vyplnenú a podpísanú prihlášku, ktorú si môžete stiahnuť tu ⬇️

stiahnuť: PRIHLÁŠKA NA ŠKOLENIE

Béžové Kópia
Viac informácií ohľadne termínov, iných formátov školení (MasterClass, Monitoring,..) na:

havenacademysk@gmail.com