Haven Salon
Haven Salon

Cenník

Haven Salon je zameraný na permanentný make-up tými najnovšími, najmodernejšími a najžiadanejšími technikami na svete ako napríklad hairstrokes obočie, shading, microblading, kombinované obočie, či tieňované linky, pery ba dokonca pehy, kúty a vlasy, to všetko s najkvalitnejšími pigmentami a materiálom na trhu.

Photo Output 10

Očné linky

Tónované očné linky, vytvoria efekt jemného tieňa nad očnou linkou. Môžu byť buď jednofarebné, alebo ako na obrázku, hnedo-čierne pre ešte prirodzenejší efekt.

375 €

Objednať

IMG D762F2CAFF76 1

Hairstrokes

Extra prirodzené chĺpkované obočie, vytvorené IBA prístrojom. Patrí medzi najšetrnejšie techniky vôbec. Táto technika rináša krásne prirodzené výsledky pre všetky generácie.

375 €

Objednať

IMG 3FF82CA4D068 1

Púdrové obočie

Tónované obočie/púdrové obočie alebo inak nazývaná technika “Shading” vytvorí po zahojení efekt tieňovaného obočia či vytónovanej ceruzky v obočí.

375

Objednať

Photo Output 11

Tetované pery

Tetované plne kolorované pery sú čoraz žiadanejšou technikou v našom salóne. Pery sú čerstvo po tetovaní výrazné, avšak po zahojení vyzerajú veľmi prirodzene, šťavnato.

375 €

Objednať

Photo Output 12

Korekcie do pol roka

Naše klientky majú nárok na zvýhodnenú cenu korekcie do pol roka. Ide o zákrok, pri ktorom sa doladia detaily prvého tetovania. Nerobíme korekcie prác z iných salónov.

50 €

Objednať

Photo Output 12

Refresh od 0,5 – 1,5r

Na Refresh farby od pol do 1,5 roka za zvýhodnenú cenu majú opäť nárok iba naše klientky. Po 1,5 roku už ide o nový termín. Z iných salónov Refresh farby nerobíme.

250 €

Objednať

Photo Output 12

Konzultácia procedúry

Ak máte starý permanentný makeup od iného artistu, alebo sa chcete poradiť aká metóda by bola pre vás najvhodnejšia, pokojne si rezervujte konzultáciu +421919490444

20 €

Photo Output 12

Zosvetlenie obočia

Ak máte starý permanentný makeup, ktorý sa vám už nepáči alebo sa chcete poradiť ako ho odstrániť, či zosvetliť, radi Vám pomôžeme na tel. č. +421919490444

70€